قوانین سایت

 1. هر گونه استفاده از خدمات سایت مدرس خوب به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در سایت می‌باشد. سایت مدرس خوب هیچ توافقی با اساتید خارج از این شرایط ندارد. شرایط و قوانین زیر مربوط به تمام اساتیدی است که به هر شکلی با ما همکاری و از خدمات آن استفاده می‌کنند.
 2. بدلیل ارتباط مستقیم اساتید با شاگردان، اساتید با مسئولیت خود برای تدریس به منزل شاگرد مراجعه می‌کنند و مدرس خوب هیچ تعهد یا مسئولیتی در قبال خسارات مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیرمستقیم و کیفری، ناشی از ارتباط استاد با شاگرد نخواهد داشت. به عبارتی مدرس خوب صرفا ارتباط بین استاد و شاگرد را هماهنگ می‌کند و به هیچ عنوان تضمینی در مورد نیات و قصد شاگرد به استاد نمی‌تواند ارائه نماید.
 3. با توجه به اینکه هویت و اطلاعات ارائه شده توسط شاگردان به هیچ وجه قابل راستی آزمایی نمی‌باشد، مدرس خوب هیچ مسئولیت یا تعهدی در قبال اطلاعات ارائه شده توسط شاگردان چه از طریق تماس تلفنی و چه از طریق ارسال درخواست معرفی استاد از طریق سایت ندارد.
 4. مدرس خوب مختار است پروفایل شما را به هر شکلی که ضروری بداند، اصلاح یا حذف نماید.
 5. مدرس خوب هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی در حوزه تدریس خصوصی منعقد نکرده است. اساتید سایت مدرس خوب در هر لحظه قادر به ویرایش پروفایل خود هستند، بنابراین سایت مدرس خوب هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هر نوع اطلاعات درج شده در پروفایل اساتید نخواهد داشت و صرفا مطالب درج شده توسط اساتید را نمایش می‌دهد.
 6. در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از تضمین درستی رزومه ها، حق عدم پذیرش آن درخواست برای مدرس خوب محفوظ است. مدرس خوب می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین ها را تغییر داده یا ارائه آن را متوقف کند.
 7. بعد از ثبت نام و تایید کاربر توسط لینکی که برای ایمیل شما ارسال می گردد ، با نام کاربری و رمز عبور خود  وارد سایت شوید و مشخصات خود را کامل کنید.
 8. استاد با مشخصات تکراری، حذف می شوند.
 9. عکس رسمی و پرسنلی خود را روی سایت قرار دهید تا شاگردان و هنرجویان با اعتماد بیشتری از شما درخواست تدریس کنند.
 10. در صورتیکه ادعای خلاف واقع در پروفایل خود بنویسید و دروغ بودن آن برای ما با سند و مدرک محرز شود، مسئولین پشتیبانی سایت می توانند بدون هماهنگی با شما آگهی و پروفایل استاد یا آموزشگاه را غیر فعال نمایند
 11. اگر استاد نظرات منفی زیادی داشته باشد، مسئولین پشتیبانی سایت مدرس خوب می توانند پروفایل استاد را غیر فعال کنند.
 12. صحت آگهی ها (صلاحیت تدریس اساتید) مورد تایید می باشد.
 13. مدرس خوب هیچ توافقی با اساتید که در سایت ثبت نام نکرده اند ندارد
 14. اگر مورد تدریس از سمت ما به استاد پیشنهاد شود، استاد بعد از قبول درخواست باید جلسه اول را در صورت عدم رضایت شاگرد رایگان برگزار کند و اگر او راضی بود برای ادامه راه تمامی مبالغ دریافتی برای خود استاد می باشد.
 15. در صورت شکایت صحیح شاگرد از استاد، استاد از لیست سایت حذف می شود و اجازه فعالیت بیشتر را نخواهد داشت و این به منزله قطع همکاری مدرس خوب با استاد برای همیشه، خواهد بود.
 16. درج آگهی تدریس خصوصی در سایت مدرس خوب کاملا رایگان است و مسوولیت تدریس خصوصی با استاد و آموزشگاه آگهی دهنده می‌باشد. با توجه به تعداد زیاد آگهی تدریس خصوصی در مدرس خوب، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید.